Nieruchomości Komercyjne i inwestycyjne na Sprzedaż, Jarocin

1 ofert

Biurowiec na sprzedaż Jarocin
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Jarocin
Liczba pokoi: 50
Metraż: 2866m²
Oferta SO201-4548
Cena 1 870 000 zł
cena / m² 652 zł

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies